ייפוי כוח מתמשך

עריכת ייפוי כוח מתמשך ע"י עורך דין

עו"ד רוסבי מור עורך עבור לקוחותיו  ייפוי כוח מתמשך. עו"ד רוסבי מור הינו בעל הסמכה מיוחדת מטעם האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים.

ייפוי כוח מתמשך הינו מסמך משפטי אשר נותן בידי כל אדם בגיר, לקבוע כיצד ובאמצעות מי הוא זה שיטפל וענייניו בטווח הרחוק, במידה ולא התאפשר לו לטפל בהם בעצמו, כגון – בשל מוגבלות נפשית, דמנציה וכיוצא בזה או חו"ח פגיעה קוגניטיבית עקב תאונה למשל. המטרה של ייפוי כוח מתמשך הינה לתת בידי אדם בחירה ואוטונומיה לקבלת החלטות בענייניו בידי אדם אחר עליו הוא סומך ובכך מרחיב החוק את חירותו וגורלו בעתיד

כאשר מגיעים לגיל מסוים, ישנה היתכנות של איבוד צלילות הדעת או לחלופין התדרדרות ביכולת הקוגניטיבית ובשל כך נפגע הכושר של קבלת החלטה עצמאית בהיבט של תחום מהותי, כמו למשל – קבלת טיפול רפואי, מימוש זכויות כגון הגשת תביעת סיעוד וכיוצא בזה.

לעו"ד רוסבי מור נסיון בעריכת ייפוי כוח מתמשך. לצורך כך יגיעו למשרדו הממנה והמיופה במטרה לקבל הסברים, לקבל החלטות ובסופו של דבר לחתום על ייפוי הכוח המתמשך .מיופה הכוח צריך לאשר על מסמך זה שהוא מבין את שהוטל על כתפיו, כאשר עורך הדין אף הוא צריך לאשר כי נחה דעתו שהממנה ביצע את ייפוי הכוח בשל הסכמה חופשית ובשל רצון טוב.

הממנה עשוי לבצע בחירה אם להותיר בידי מיופה הכוח את הסמכות לנהל את ענייני הבריאות והאישיים שלו וכן את ענייני רכושו או רק בנושא ספציפי. בנוסף לכך, באפשרותו של הממנה לעשות הגבלה של תקופת התוקף של ייפוי כוח מתמשך או לחלופין לקבוע כי התוקף שלא אינו יוגבל בזמן.

עו"ד רוסבי מור מכיר היטב את המסגרת ואת ההגבלות בהן מצוי ייפוי הכוח המתשמך. התייעצות עם משרד רוסבי מור יבטיח לכם שבבוא היום ואם יהיה צורך לכך, כל הקשור באדם שיסייע בטיפול עניינכם, טופל מבעוד מועד.

סיבות לבחור בנו

וודאות

משרד מוביל בתחום הייצוג המשפטי, ניסיון של שנים, ליווי מאות לקוחות.

מחיר הגון

מחיר שמביא בחשבון את כלל הפעולות שידרשו עבורכם ללא אותיות קטנות ​

מומחיות

בעל הסמכה מיוחדת מטעם האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים

01

מקצועיות

מקצועיות ממדרגה ראשונה – המשרד מנהל תיקים רבים בתחום המסחרי והמקרקעין, הצוואות והירושות. 
אנו נעבוד לילות כימים, במטרה לבנות עבורך את האסטרטגיה שתוביל אותך לתוצאה המיטבית. 

02

שירות

תמיד נהיה שם בשבילכם – שירות אישי מהווה ערך עליון במשרדנו, ואנחנו תמיד זמינים לכל שאלה או הבהרה.
אנו משקיעים משאבים משמעותיים בבירור האינטרסים האמיתיים של הלקוח ועושים זאת בקשב רב ובבחינת תמונה רחבה טרם נקיטת דרכי הפעולה.

03

פתרונות מתוחכמים

מתן פתרונות מתוחכמים – בזכות היכרות מעמיקה עם חקיקה ופסיקה עדכנית ודרכי טיעון מטיבות הנסיון הרב שצבר עו"ד רוסבי מור מאפשר חשיבה ופתרונות מחוץ לקופסה.

לקוחות ממליצים

מתעניינים בשירותים שלנו? צרו קשר